Adminisztratív munkatárs

Keresünk, teljes munkaidős (8 óra), - irodai munkára - , adminisztrációs munkatárs munkakörbe munkatársat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- Bejövő és kimenő számlák adminisztrációja (dokumentálás, rendezés, összekészítés)
- Napi operatív folyamatok támogatása, adminisztrációs feladatok ellátása
- Havi zárások előkészítése

Elvárások:
- Középfokú kereskedelmi/gazdasági/pénzügyi végzettség
- Office programcsomag felhasználói tapasztalat (Excel, Word)
- Pontos, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzés, pro-aktív
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Határozott, magabiztos fellépés
- Ügyviteli rendszerek ismerete, használata (nem feltétel)

Mit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat
- Cafeteria
- Utazási hozzájárulás

Ha meghirdetett állásunk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, bérigény megjelölésével e-mail-ben az info@dunafem.hu címre, továbbá bővebb felvilágosítást kaphat a megadott telefonszámon Hétköznap 8-12 óráig.

Raktári árukiadó

Keresünk raktári munkára, árukiadó kollégát. - Teljes munkaidős (8 óra)
Előny: OKJ-s targoncavezetői jogosítvány

Feladatok:
- Vevőink szakszerű kiszolgálása
- Rendelések összekészítése
- Vágás, darabolás, mozgatás (gépekkel)
- Egyéb raktári feladatok

- Cafeteria

Ha meghirdetett állásunk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát e-mailben az info@dunafem.hu címre, továbbá jelentkezni lehet illetve bővebb felvilágosítást kaphat a +36 20/238-8058 -as telefonszámon, hétköznap 8-12 óráig.